Promocja! Meble ogrodowe z drewna litego 5cm grubości różne długości

700,00 zł

sprzedam


Promocja! Piekary Śląskie, Meble Piekary Śląskie, ogrodowe Piekary Śląskie, drewna Piekary Śląskie, litego Piekary Śląskie, grubości Piekary Śląskie, różne Piekary Śląskie, długości Piekary Śląskie

meble Piekary Śląskie, ogród Piekary Śląskie, karczma Piekary Śląskie, knajpa Piekary Śląskie, bar Piekary Śląskie, huśtawka Piekary Śląskie, plac zabaw Piekary Śląskie

Witam.
Posiadam do zaoferowania porządne meble ogrodowe , które sprawdzają się także na ogródkach działkowych, tarasach a także w restauracjach oraz karczmach.

Wszystko wykonujemy z bardzo dobrego gatunkowo drewna. Dbamy w naszej pracy o każdy szczegół, dlatego nasze meble są solidne i służą latami naszym klientom.
Każdy komplet jest zrobiony z litego drewna. Meble są bardzo porządne, stabilne, wyszlifowane. Wszystko jest skręcone wkrętami ciesielskimi.
Jako producent mebli ogrodowych oferuję stoły i ławki w cenach producenta, a nie handlarza. Pełen cennik znajduje się na drugim zdjęciu.
Do wyboru są zestawy z naturalną krzywizną brzegów tzw. "pofalowane" lub obcinane na prosto. Do produkcji mebli wykorzystujemy porządne foszty o grubości 5cm.

Możliwy transport - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 573-459-370 .

Zapraszam na inne moje ogłoszenia, gdzie oferuję huśtawki oraz place zabaw.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 559

nr ogłoszenia: 17914